| et | en | ru |      
Tooted Voldikseinad

HELIKINDLAD VOLDIKSEINAD

TYPE 80 - helikindlad voldikseinad

Voldikseinad koosnevad elementidest mis on omavahel ühendatud hingedega ning nende ladustamine toimub kandesiinistiku otstes. Voldikseinu saab tellida nii ülakandesüsteemiga nö rippuvatena kui ka alakandesüsteemiga, kus elemendid toetuvad põrandal olevale siinistikule (PILT).

Helikindlad voldikseinad on mõeldud eelkõige neile kasutajatele, kellele on esmatähtis võimalikult kiire ja mugav seina avamine ning ka helikindlus jagunevate ruumide vahel. Seinte helipidavus jääb vahemikku 41dB - 52dB ning seejuures ei muutu seinaelementide paksus, mis on 80mm.

Kanderullikud on võimalik tellida elemendi tsentrisse või ka servadesse, lähtudes eraldatavate ruumide eripärast. Hea ülevaate annab voldikseinte tüüpide skeem.

Pinnaviimistluse materjalivalik on laialdane, mis rahuldab ka nõudlikuma kliendi soovid. Kui järjestada tehase kollektsioonis olevad materjalid odavamast kallima poole (3 ja 4 positsiooni materjalide hinnaklassid osaliselt kattuvad) siis valik on:

1. Egger melamiinkattega -
ühetoonilised: valge (matt, kõrgläige), helehall, grafiithall, beez
puiduimitatsioonid: pöök, kask, tamm, pähkel, kirss, saar, vaher

EGGERI MELAMIINI NÄIDISED

2. värvitud pinnad - tuntud värvikataloogi järgi NCS, RAL jne.

3. spoonitud pinnad - mänd, gabon, koto, saar, kask, pöök, tamm, kirss, vaher, pähkel, tikapuu.
Spoonitud plaatide kohta näidiste lehte ei ole tehtud kuna puiduspoonid on äärmiselt varieeruvad ning vajadusel teeb tehas enne seina elementide tootmist pinnakatte näidistüki. 

4. Formica laminaadiga kaetud - Formica Color ja Formica Wood valik, va. premium valik.

FORMICA LAMINAADI NÄIDISED

Voldikseina üksiku elemendi maksimaalne laiusmõõt on 1000 mm ja soovituslik väikseim laius 400mm. Kõrguse osas on optimaalne mõõt 2600mm aga saab tellida ka madalamat seina ja ka kõrgemat, kuni 6000mm. Eestisse tarnitud kõrgeim ülakandega voldiksein on kõrgusega 4500mm.

KONSTRUKTSIOON

- Voldikseina elemendid on ümbritsetud alumiiniumprofiiliga. Et elemendid oleksid maksimaalselt jäigad on raami liited kokku keevitatud.

Paneelide enda konstruktsioon on sõltuvalt nõutud helipidavusest komplekteeritud erinevatest heliisolatsioonimaterjalidest. Pinnakatteplaadiks on MDF või PLP, mis on kaetud soovitud viimistlusega.

PAIGALDUS

- kõik tooted on põhjalikult läbi mõeldud ning seeläbi on paigaldus kiire ja lihtne. Siinistik kinnitatakse lakke spetsiaalsete reguleeritavate kronsteinidega, mille ümbrus vormistatakse kas seinaelementidega samasest viimistlusmaterjalist või kipskarniisina. Juhul, kui siini ja konstruktiivse lae vaheline kaugus on enam on 300mm, lisanduvad kronsteinide pikendused sõltuvalt lae kõrgusest.

ERILAHENDUSED

- seinaelementide sisse saab monteerida klaasaknaid, mis muudavad seinte kasutuse veelgi paindlikumaks. Samuti on võimalik pinnakattematerjalide sisse süvistada kriiditahvlid, magnettahvlid või märkmetahvlid.

Standartsel kujul on seinaelementide alumiinium raamprofiil anodeeritud, kuid soovi korral on võimalik värvida see RAL kataloogi järgi sobivasse tooni.  Lisaks on võimalik kombineerida erinevate pinnakattematerjalidega, et anda tootele isikupärane ja ainulaadne ilme.

VOLDIKSEINA HIND

 - voldikseinte hind kujuneb voldikseina üksikute elementide summana. Elementide hinna määrab ära voldikseina helikindlustase, pinnaviimistlusmaterjal ning see, kas sein on kõrgem kui 2600mm või mitte.

 


 


Need on tüüpsemad näited voldikseinte parkimisvõimalustest. Iga objekt on isikupärane ning alati arvestatakse kliendi soove. Meie spetsialistid pakuvad Teile nii optimaalseimaid kui ka erilahendusi.

PILDIGALERII 

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee