| et | en | ru |      
Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõte Emero Wall on asutatud 2008. aastal ning tegeleb kogu Baltikumis teisaldatavate vaheseintega.
Ettevõtte juhtivtöötajad omavad üle 10 aastast töökogemust sellel alal.

Meie eesmärgiks on pakkuda tavapärasest erinevaid lahendusi mitmesuguste interjööride sisustamisel. Lahenduseks võib olla voldiksein, siirdesein, klaasmoodulsein, helikindel uks või mõni muu sisekujunduslik detail. Meie abiga saate muuta igapäevased siseruumid huvitavamaks, ning anda juurde ka praktilisemat lisaväärtust. Ühendada võib omavahel puitu, klaasi ja metalli, millede kasutamine ei sea piiranguid toodete omapära ja sobivuse osas erinevates interjöörides.

Sisekujunduse juures peame me väga tähtsaks jooneks individuaalsust. Selleks, et luua huvitavaid ning standardist erinevaid lahendusi läheb mõnikord vaja vaid natukene inspiratsiooni ja julgust. Loodame, et suudame täita ka kõige nõudlikemate soovid, kuna saame pakkuda ka kõige eksklusiivsemaid ja ainulaadseimaid lahendusi.

Kõikide tootegruppide puhul võib valmistada eriteostuse korras just sellise toote, mis sobib konkreetse objekti interjööri. Püüame leida kliendile sobiva lahenduse, arvestades nii tehnoloogilisi kui ka majanduslikke aspekte. Just erilahendus on see, mis teeb interjöörist ainulaadse ning annab igale ruumile lisaväärtust.

 

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee